מאי 2017

newsletter-l...
גליון מאי 2017 
 
לידידינו שלום רב,
 
לקראת יום המוזיאונים הבינלאומי ול"ג בעומר מוזיאון אילנה גור מזמין אתכם לתכנית מיוחדת של פעילויות וסיורים ללא תשלום. בנוסף, תוכלו ליהנות מהתערוכה "בן לם: מאניה, ורה ופולה" שתוצג עד ה-27 במאי. כמו כן, אנו שמחים לשתף אתכם בצילומים מערב מיוחד שבו אירחנו במוזיאון את שגריר טורקיה בישראל להרצאה מיוחדת לאקדמאים צעירים, וכן, בצילומי הריאיון המרגש של דנה ויס מחדשות ערוץ 2 עם הזמר יהורם גאון שצולם בין כתלי מוזיאון אילנה גור.
מה חדש?
01_Sat_child...
womans_day_0
הודות להצלחה הגדולה של התערוכה "בן לם: מאניה, ורה ופולה"
החלטנו להקשיב לרחשי הקהל ולהאריך את תצוגת התערוכה
עד ה-27 במאי.
 
למידע נוסף על התערוכה: 
לחצו כאן 

כל העבודות בתערוכה הינן למכירה לטובת הוצאת ספר אמן לצלם בן לם. 
 
חדש בחנות המוזיאון
insects_2
כתבו עלינו
עיתון האנגלי סאנדיי טיימס בחר במוזיאון אילנה גור כאחד מהמקומות המומלצים לבקר בהם בתל אביב, גם אם החופשה שלכם בישראל היא רק לסוף שבוע אחד.

העיתונאית סייו בריאנט (Sue Bryant)  ממליצה: "בקרו במוזיאון אילנה גור, בית אבן מפואר, המכיל חפצים מכל רחבי העולם, כולל מסיכות עץ שבטיות וחיות מפוסלות מציוד חקלאי חלוד; בנוסף לכך תהינו מנופים נהדרים של העיר מגן הפסלים על הגג".

לצפייה בכתבה המלאה לחצו כאן

בחודש מרץ התפרסמה כתבה במגזין Le Petit Journal Tel Aviv על האמנית והמעצבת אילנה גור ועל המוזיאון הנפלא ביפו. מדובר במגזין המיועד לקהל דובר הצרפתית שחי בישראל.

לצפייה בכתבה המלאה לחצו כאן
le_petit_2
בחודש אפריל כתבה על מוזיאון אילנה גור התפרסמה גם בעיתון הודי The Tribune India

לצפייה בכתבה המלאה 
לחצו כאן
tribune
מה היה לנו
IMG-20170427...
ב27 לאפריל נערכה במוזיאון אילנה גור הרצאתו מיוחדת לאקדמאים צעירים של שגריר טורקיה בישראל כמאל אוקם. ההרצאה נעשתה בשיתוף הפעולה עם העמותה Tel Aviv International Salon. האורחים שמעו ממקור הראשון את עמדתה של טורקיה על המסחר, העסקים, האנרגיה, הפוליטיקה האזורית וכמובן היחסים המתחדשים בינה לבין ישראל. 
בצילום: מנהלת האירועים של מוזיאון אילנה גור לינוי נאמדאר מעניקה לשגריר טורקיה בישראל קטלוג עם עבודותיה של אילנה גור, ארכיון מוזיאון אילנה גור
P_20170424_1...


בנוסף, שמחנו לארח במוזיאון את צילומי הראיון המרגש של עיתונאית חדשות 2 דנה ויס עם הזמר יהורם גאון, לכבוד יציאת ספרו האוטוביוגרפי החדש. הריאיון שודר בתכנית "חדשות סוף שבוע" בערוץ 2 ב-29 באפריל.

לצפייה בראיון המלא עם יהורם גאון
לחצו כאן

בצילום: דנה ויס ויהורם גאון בין כתלי מוזיאון אילנה גור, ארכיון מוזיאון אילנה גור