דצמבר 2016

newsletter-l...
גליון דצמבר 2016 
 
לידידינו שלום רב,
 
חנוכה, כריסטמס וסילבסטר מבשרים את בואה של השנה החדשה ואיתה גם בשורות וחידושים במוזיאון אילנה גור. הכנו עבורכם תכנית מרתקת שתערך במהלך החודש הקרוב. היא כוללת פסטיבל לכל המשפחה שיערך במהלך חופשת החנוכה, הופעה אקוסטית של הזמרת והיוצרת ליזה שטרמברנד. בנוסף, חנות המוזיאון של אילנה גור מציעה קולקציית חנוכיות מעוצבות במחירים מיוחדים לרגל החג, כמו גם מתנות ייחודיות ומשמחות לכבוד הכריסטמס והשנה החדשה.  
מה חדש?
פסטיבל חנוכה לכל המשפחה 
______(2)_1
במהלך חופשת החנוכה מוזיאון אילנה גור ביפו העתיקה מזמין את הילדים והוריהם ליהנות ממסע קסום של סקרנות וגילוי. פעילות החג כוללת סיור תיאטרלי המלווה בבובת יד בחללי המוזיאון והשתתפות בסדנת יצירה מעשירה. בסיום הפעילות יקבל כל ילד סופגנייה וכמובן שיוכל לקחת איתו הביתה את העבודה שיצר כמזכרת נחמדה מהביקור במוזיאון.  

*הפסטיבל מותאם לילדים בגילאי 10-4
הסיורים והפעילויות יתקיימו בתאריכים:

יום שלישי 27.12.16 בשעה 12:00

יום חמישי 29.12.16 בשעה 12:00


*משך הפעילות: שעה וחצי
*הכניסה לילדים מותנית בליווי מבוגר
P_20160824_1...
2_25
 
פרטים נוספים בטלפון 03-6837676
או באימייל info@ilanagoormuseum.org

 
לקהל לקוחותינו הנאמנים אנו מציעים כרטיסים במחיר מוזל באתר גרופון
הופעה חגיגית של זמרת יוצרת ליזה שטרמברנד 
liza
מוזיאון אילנה גור מתכבד לארח את זמרת יוצרת ומשוררת ליזה שטרמברנד להופעה אקוסטית חגיגית שיתקיים ביום שלישי ה-27 בדצמבר בשעה 19:00. 

האירוע יתחיל בסיור קצר ומודרך ברחבי המוזיאון בשפה הרוסית. ההופעה תחל בשעה 19:45.

* האירוע יועבר בשפה הרוסית. 

צילום: דוד רבקין
חג האורים בחנות המוזיאון
P_1
לקראת חג האורים חנות המוזיאון של אילנה גור מציעה מבחר חנוכיות חדשות בעיצוב ייחודי. ביניהן, תוכלו למצוא חנוכיות בעיצוב קינטי המאופיינות בתנועה ומשחק. כל חנוכייה המוצגת בגלריה ייחודית וחגיגית ונוכחותה בבית צפויה להעשיר את חווית החג המשפחתית.

בנוסף, החנות מציעה לכל לקוחותיה
מבחר פמוטים חדשים ומגוון מתנות מיוחדות לכריסטמס ולשנה החדשה.
 
חדש באוסף
Ilana_Pesel_...המוזיאון התחדש במהלך חודש נובמבר ביצירתה החדשה של אילנה גור: "ללא כותרת". העבודה החדשה הינה תוספת לסדרת "אדמה" שיצרה אילנה בשנות ה-90 והמשיכה להתפתח בתחילת שנות ה-2000. הסדרה טומנת בחובה את הקשר השורשי והעמוק של האמנית לנוף ילדותה הארץ ישראלי, לקיבוצים ולמושבים שבאים לידי ביטוי באמצעות שימוש באבני ריחיים, מורגים, מחרשות וכלי עבודה חקלאיים אחרים. בעבודתה החדשה שילבה אילנה גור מורג ומחרשה יחד עם עצמות אגן של פרה.

צילום: שוקי קוק
מה היה לנו
IMG-20161120...ב-18 לנובמבר נערך במוזיאון אילנה גור שיח גלריה בתערוכה "שמים וארץ" , בנוכחות האמנים המציגים ואוצר התערוכה ניר הרמט. שמחנו לארח במוזיאון ולשוחח על אמנות עם פסי גירש, ענבל הופמן, הילה ליזר בג'ה, רני פרדס ומורן קליגר ונהנינו מהמופע היפהפה של הרקדנית יוקו אימזייקי ששילבה את הריקוד בתוך הפסל "בית" של האמנית הילה ליזר בג׳ה. ברצוננו להודות לכל האמנים שלקחו חלק בתערוכה ובמיוחד לגלריה "מקום לאמנות" בקריית המלאכה. אנו מקווים לשיתוף פעולה פורה גם בעתיד.
 
13_1
7_3
P_20161129_1...

בסוף חודש נובמבר מוזיאון אילנה גור התכבד אירח קבוצת פנסיונרים ניצולי שואה. המבקרים זכו לסיור מודרך ועשיר על המבנה, היצירות של אילנה גור והאוסף המרשים שלה.


צילומים: ארכיון של מוזיאון אילנה גור