ערב מחווה לאסתר עופרים

logo_0
 
1_27
 

מוזיאון אילנה גור מארח את  המופע:

'ציוניוני הדרך'- ערב מחווה  לזמרת אסתר עופרים,
בביצוע:  שירי גולן- שירה וגיטרה ושי טוחנר- גיטרה
יום ד', 22.07.15, בשעה 20:00


הערב הייחודי יתקיים במסגרת סדרת מופעי מחווה מוסיקליים לרגל אירועי 20 שנה למוזיאון. 
 אחרי הצלחת מופע המחווה לחנן יובל שפתח את סדרת המופעים, הפעם בתכנית, ביצועים חדשים של צמד המוזיקאים הנפלאים טוחנר וגולן בעיבודים אקוסטיים ומרעננים לשיריה של הזמרת האגדית אסתר עופרים. שירים אלו מלווים אותה בהופעותיה בארץ ובעולם, החל משנות השישים המוקדמות ועד היום. העיבודים במופע מינימליסטיים ושומרים על רוח המקור. 
הערב עושה כבוד לזמרת האהובה והמוערכת , שלא מרבה להופיע  בארץ ומאפשר לקהל להנות ולהתרגש  משיריה האהובים של  עופרים אשר הפכו  עם השנים, לנכס צאן ברזל בזמר הישראלי.  

על צמד המוזיקאים:
שירי גולן-זמרת ויוצרת ייחודית, בוגרת בי"ס רימון (2007), שולטת במנעד רחב של סגנונות כזמרת ומלחינה. ב2012, הוציאה את הסינגל "זה בסדר", שהיווה סנונית ראשונה מתוך אלבום שיריה, שבדרך. 
בדרך לסינגל הראשון ליוותה גולן ,כזמרת וגיטריסטית, כמה אמנים בולטים כמו שירי מימון, גלי עטרי, ששי קשת ועוד. כיום עובדת על אלבום הבכורה שלה.

שי טוחנר, ידוע  בנגינתו הייחודית על גיטרה אקוסטית, מפוחית ובנג'ו 5 מייתרים אמריקאי. והתמחותו בזמר העברי ובמוסיקת פולק אמריקאית. טוחנר ניגן ושיתף פעולה עם זמרים רבים ביניהם: שולי נתן, סוזי מילר, רוחמה רז, מיה יוהנה ואחרים. טוחנר ניגן בבריטניה במשך שנים רבות, הופיע בפסטיבלים בינלאומיים ולקח חלק בהקלטות תקליטים. הוא מרבה להופיע עם הרכבים שונים בארץ ובחו"ל. 
 
כרטיסים במחיר: 60 ₪,  ניתן לרכוש באתר המוזיאון: לחץ כאן או בטלפון: 03-6837676 #20
 
 
 
 
 
 
FacebookTwitterLinkedInGooglePlusPinterest
 
Ilana Goor Museum, 4 Mazal Dagim st., Old Jaffa, 68036, Israel, +972 3 683 76 76
© כל הזכויות שמורות