דצמבר 2015

logo_0
לידידינו שלום רב,

במהלך שנת 2015 ציינו 20 שנות פעילות למוזיאון, קיימנו פעילויות רבות ומגוונות, תערוכות, סיורים, מפגשי אמן, אירועי מוסיקה ועוד. לכבוד השנה האזרחית החדשה מוזיאון אילנה גור מחדש ומתחדש. אנו שמחים לבשר לכם ידידים יקרים, שהשנה לראשונה המוזיאון משיק כרטיס מבקרים שנתי שיקנה לרוכשו הטבות רבות וסיור פרטי ואקסקלוסיבי.  לקראת השנה החדשה אנו מבטיחים להמשיך ולהפתיע אתכם.
 
עוד בהמשך מגזין הוונטי פייר מכריז על מוזיאון אילנה גור כפנינה תרבותית, מבצע אטרקטיבי בחנות המוזיאון ואינסטגראם חדש, כנסו ועקבו אחרנו...
הזדמנות אחרונה לבקר בתערוכה "תכשיט צרוף"
התערוכה, פרי יצירותיהם של בוגרי מכללת 'אומנית', תוצג עד ה-19.12.15. ברצוננו להודות לבוגרי המכללה על עיצובי התכשיטים המרתקים. אנו מקווים לשוב ולארח את רשת החינוך של נעמ"ת גם בעתיד.
 
שמחים לשתף אתכם בהדים מאירוע הפתיחה:
2_10
4_4
אילנה גור במגזין "ואניטי פייר (Vanity Fair)"
לפני חודשים ספורים התארח במוזיאון כתב המגזין הבריטי לראיון עם אילנה גור לצורך הכנת כתבה תיירותית על ישראל ותל אביב ובתוכה הפנינה היפואית - מוזיאון אילנה גור. הכתב הבריטי נשבה בקסמה של אילנה ושל המוזיאון, כפי שטען בכתבה: "הדבר הכי טוב שראיתי ביפו, למעשה בתל-אביב כולה, היה מוזיאון אילנה גור, אשר שוכן בבניין עתיק המשקיף לנמל."
ilanavanityfair
מוזיאון אילנה גור משיק לראשונה כרטיס ידיד המוזיאון
/
אז החלטנו שראוי שיהיה למוזיאון כרטיס מבקרים שנתי. לכל ידידנו ששבים ומבקרים אותנו, באים לפתיחות של תערוכות, ומביאים שוב ושוב חברים אנו מציעים לרכוש כרטיס זה. הכרטיס מעניק לחבריו שלל הטבות והנחות: 

- כניסה חופשית למוזיאון במשך שנה.
- סיור פרטי מודרך עד 5 מבקרים.
- 10% הנחה בחנות המוזיאון.
- 10% על מגוון פעילויות המוזיאון.
- הזמנה לפתיחות של תערוכות ושיח גלריה.

עלות הכרטיס הינה 150 ש"ח בלבד , וניתן להזמינו כבר עתה בלחיצת כפתור
Side-1h
184-image_0

מסתיימת שנה וגם בחנות חוגגים במחירים מיוחדים

הנה עוברת לה עוד שנה אזרחית, וזו הזדמנות מיוחדת להזכיר לכם שכל סוף הוא התחלה חדשה. לקראת סוף השנה ובפתחה של 2016, אנו מבקשים להרים לכבודכם, לקוחותינו הנאמנים, כוסית לחיים, ולהציע לכם מגוון רחב של הצעות מיוחדות שישמחו את עמיתכם לעבודה ואת יקירכם.
בכל רכישה מ'מועדפי החודש' תקבלו במתנה פסל של ציפור ברונזה מעשה ידיה של האמנית.
IMG_2009
גם באינסטגרם תוכלו למצוא אותנו 

פתחנו חשבון אינסטגרם ונשמח אם תעלו אליו תמונות מביקורכם במוזיאון. החשבון יכיל תמונות של המוזיאון, מוצגיו, אירועים, פתיחות תערוכות ואתכם, המבקרים. נשמח אם תעקבו אחרינו ...