ג’אז במוזיאון: Sandia סנדייה -הרכב ג’אז אקלקטי

מוזיאון אילנה גור שמח לארח את Sandia (סנדייה), הרכב מוזיקלי  בהופעה מיוחדת אשר כוללת מוסיקה מגוונת בה שזורים סגנונות רבים בניהם פיוז’ן, ג’אז ואתני. החוויה הנוצרת עקב ההופעה מאפשרת בו בעת עניין ומורכבות מוסיקלית לצד מוסיקה כיפית, קליטה וסוחפת. בהרכב סקסופון, פסנתר, בס ותופים.

במקורם חברי ההרכב מגיעים מרקעים מוסיקליים שונים ומגוונים, בהם קלאסי וג’אז, והיו פזורים במספר יישובים ברחבי הצפון. לראשונה מצאו את דרכם המשותפת בג’אם סשן בו ניגנו. כיום ממוקמים בתל אביב ומופיעים במקומות רבים ובאירועים שונים. לאחרונה סיימו סבב הופעות ברחבי הארץ מרמת הגולן ועד לתל אביב בו הופיעו במקומות רבים אשר כללו את לבונטין 7 ובית העמודים. ההשכלה וההתעסקות המוסיקלית של כל אחד בנפרד, גם כיום, הינה מגוונת ורחבה וכוללת ניסיון פרקטי ותיאורטי גם יחד, כל אחד בתחומים שונים.
שני דר – תופים
ליאור נחמיאס – בס
שאולי שוב – קלידים
דקל אפשטיין – סקסופון

ההופעה תתקיים ביום רביעי, 11.03.20, בשעה 20:00.

נתחיל את הערב בסיורים מודרכים בחללי המוזיאון.

19:00 פתיחת דלתות וסיורים מודרכים בעברית וברוסית

20:00-21:00 ההופעה בחלל המרכזי של המוזיאון

עלות הכרטיס לערב (כולל כניסה למוזיאון, סיור והופעה) הינה 70 ש”ח. כרטיסים ניתן לרכוש באתר המוזיאון: ובטל’ 03-683-7676 שלוחה 20

*אין החזרים על כרטיסים שנרכשו!

**מספר המקומות מוגבל. המקומות לא מסומנים.

“SANDIA” – израильская группа фьюжн- и этно-джаза, представит в среду, 11 марта, в 19:00 в музее Иланы Гур особую программу, включающую музыку разных стилей, переплетенных в этно-фьюжн-джаз.

В состав группы “SANDIA” входят саксофон, фортепиано, бас и барабаны. Вечер начнется с экскурсий по залам музея на русском языке и иврите.

19:00 экскурсии по музею на русском и иврите
20:00 концерт группы “SANDIA”

Цена билета на вечер (включая концерт, экскурсию и входной билет в музей) -70 шекелей.

Билеты можно приобрести на сайте музея и по тел. 03-6837676 доб. 20 (музей).
***Приобретенные билеты обмену и возврату не подлежат.
Количество мест ограничено!

У каждого из участников группы “SANDIA” свой путь в музыке, кто-то изучал классику, кто-то чистый джаз, все они жили в разных поселках севера Израиля и впервые встретились на джем-сейшне. Сегодня “SANDIA” базируется в Тель-Авиве,выступая по всей стране, во многих клубах и на мероприятиях. Недавно “SANDIA” завершила тур по Израилю – от Голанских высот до Тель-Авива, где группа играет в таких клубах как “Левонтин-7 и “Байт ха-Амудим”. Практический опыт и теоретические знания каждого из музыкантов группы в таких областях музыки, как хип-хоп, поп-музыка, музыка мира, а также их умение работать со звуком – все это группа “SANDIA” и ее творчество.

Шани Дар – барабаны
Лиор Нахмиас – бас