Jazz concert at the Ilana Goor Museum – Timna & Dario Duo

הקיץ הזה מסתיים עם הופעה לוהטת שנארח בגן הפסלים שעל גג המוזיאון, מול הים והבריזה ובליווי מקצבי הג’אז של הצמד תמנע ודריו.
תמנע ודריו הוא הרכב דואט של הגיטריסט הארגנטינאי דריו אקוסטה והזמרת הברזילאית תמנע קומדי המופיעים יחד כמעט עשור. בהופעות הצמד משלב מקצבים טרופיים עם הרמוניות ג’אז ומגע של מוסיקה עכשווית.19:00 – פתיחת דלתות וסיורים מודרכים למקדימים בעברית וברוסית
20:00-21:00 ההופעה של תמנע ודריו
*סנגריה קרה תוגש לפני ההופעהעלות הכרטיס לערב (כולל כניסה למוזיאון, סיור, סנגריה והופעה) הינה 75 ש”ח.
*מספר המקומות מוגבל! המקומות לא מסומנים.
*אין החזרים על כרטיסים שנרכשו!

В среду, 22 августа, в музее Иланы Гур в Старом Яффо выступят Timna & Dario Duo – аргентинский гитарист Дарио Акоста и бразильская вокалистка Тимна Комеди – дуэт, существующий уже 10 лет. Вас ждут прекрасный аргентино-бразильский (испано-португальский) вокал и виртуозная гитара, изысканные аранжировки, немного тропических ритмов, джазовые гармонии и вкрапления современной музыки.

19:00 экскурсия по музею на русском языке и иврите
20:00 концерт дуэта Timna & Dario Duo

Цена билета на вечер (включая концерт, экскурсию и входной билет в музей) – 75 шекелей.

Билеты можно приобрести на сайте музея и по тел. 03-6837676 (музей).
***Приобретенные билеты обмену и возврату не подлежат**
КОЛИЧЕСТВО МЕСТ ОГРАНИЧЕНО!